Wyświetl # 
 
# Tytuł artykułu Utworzony Autor
1 Jak zapewnić zdrowe warunki do nauki i pracy w domu?
Poprawiony: 07 Paź 2023

Jak zapewnić zdrowe warunki do nauki i pracy w domu?

We wrześniu dzieci i młodzież wróciła do szkół i na uczelnie, spędzając długie godziny na nauce również w domu. Dlatego niezwykle istotne jest zadbanie o odpowiednie warunki do długotrwałego siedzenia przy biurku. Nieprawidłowa postawa siedząca może prowadzić do różnych schorzeń, wpływając nie tylko na zdrowie, ale także na wygląd. Jak najlepiej przygotować zdrowe stanowisko i zapewnić sobie optymalne warunki do nauki i pracy w domu? Na to pytanie odpowiada Aldona Mioduszewska, Dyrektor Marketingu we wrocławskiej Galerii Wnętrz DOMAR.

06 Paź 2023 S.Z.
2 Mission (im) possible – czyli porządek u nastolatka
Poprawiony: 06 Lut 2023

Mission (im) possible – czyli porządek u nastolatka

Pokój nastolatka można opisać słynnym cytatem z filmu „Dzikość Serca” – „symbol niezależności i wiary w wolność jednostki”. Stanowi bardzo osobistą strefę, do której nasze nastoletnie pociechy przywiązują dużą wagę, nadając jej indywidualny rys. Warto więc wspomóc je w mądrych decyzjach aranżacyjnych, podpowiadając ułatwiające utrzymywanie porządku rozwiązania stylistyczne, zaczerpnięte z obecnie popularnych trendów wnętrzarskich. O organizacji pokoju nastolatka opowiada Aldona Mioduszewska, Dyrektor Marketingu Galerii Wnętrz DOMAR.

06 Lut 2023 S.Z.
3 Jak urządzić pokój dziecięcy?
Poprawiony: 22 Paź 2022

Jak urządzić pokój dziecięcy?

Aranżacja pokoju dziecięcego może okazać się niezbyt prostym zadaniem. Prócz omawiania wizji idealnego kącika z naszym maluchem, musimy wziąć pod uwagę jeszcze wiele aspektów, które pomogą w komfortowym, funkcjonalnym oraz ergonomicznym urządzeniu przestrzeni naszego dziecka. Na co zwrócić uwagę przy aranżowaniu pokoju dziecięcego? Na to pytanie odpowiada Aldona Mioduszewska z Galerii Wnętrz DOMAR.

22 Paź 2022 S.Z.
4 Wyposażenie pokoju dziecięcego
Poprawiony: 11 Mar 2022

Wyposażenie pokoju dziecięcego

Jakie jest niezbędne wyposażenie pokoju dziecięcego? Dowiesz się tego z poniższego artykułu.

11 Mar 2022 S.Z.
5 Jak wybrać oczyszczacz powietrza do dziecięcego pokoju?
Poprawiony: 02 Gru 2021

Jak wybrać oczyszczacz powietrza do dziecięcego pokoju? Na te 6 cech trzeba zwrócić uwagę

Jesienią i zimą smog nie daje nam wszystkim żyć, szczególnie w dużych miastach. Trujące powietrze szkodzi zdrowiu zwłaszcza dzieci, które muszą wdychać je nawet w swoim pokoju. Problem rozwiąże skuteczny oczyszczacz powietrza, podpowiadamy więc czym się kierować w jego wyborze.

02 Gru 2021 S.Z.
6 Jak urządzić pokój dla nastolatka?
Poprawiony: 22 Sie 2021

Jak urządzić pokój dla nastolatka?

Bycie nastolatkiem to wyjątkowy okres w życiu każdego człowieka, kiedy to chłonie się nowe wrażenia, szuka wyzwań i odkrywa nieznane. W tym okresie, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, młody człowiek potrzebuje swojego azylu – miejsca, do którego wraca z przyjemnością, które daje mu poczucie bezpieczeństwa, komfortu i spokoju. Jak stworzyć wygodny pokój Twojego dziecka, aby jednocześnie był cichą przystanią i funkcjonalną, kreatywną przestrzenią? Mamy na to kilka rad.

22 Sie 2021 S.Z.
7 Jak urządzić pokój dla ucznia?
Poprawiony: 20 Sie 2020

Jak urządzić pokój dla ucznia?

Rozpoczęcie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Powrót do szkoły to jednak nie tylko zakup nowych książek. To często także idealny czas na małe aranżacyjne zmiany w pokoju dziecka, których zadaniem będzie stworzenie mu optymalnych warunków do nauki. Jak wybrać praktyczne, a zarazem funkcjonalne meble? Na jakie dodatki oraz dekoracje zwrócić uwagę, by dziecko czuło się w swoim pokoju swobodnie? Podpowiada stylistka marki Dekoria.

20 Sie 2020 S.Z.
8 W świecie małego odkrywcy - na co zwrócić uwagę, gdy urządzasz pokój dziecka?
Poprawiony: 19 Sie 2018

W świecie małego odkrywcy – na co zwrócić uwagę, gdy urządzasz pokój dziecka?

Podczas aranżowania pokoju malucha warto pozostawić dużo przestrzeni dla... wyobraźni! Dzieci nie potrzebują wielu elementów wyposażenia, by dobrze się bawić – wybierzmy za to meble i akcesoria najwyższej jakości. Jak stworzyć pokój dziecięcy, by zadbać o komfort jego małych mieszkańców?

19 Sie 2018 S.Z.
9 Wymarzony pokój na Dzień Dziecka
Poprawiony: 24 Maj 2018

Wymarzony pokój na Dzień Dziecka

Nie wiesz, co podarować swojej pociesze z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka? A może... nowy wystrój pokoju dziecięcego? Oto 3 pomysły na style, w których możesz go udekorować!

24 Maj 2018 S.Z.
10 W zdrowym wnętrzu zdrowy duch - ściany w pokoju dziecięcym
Poprawiony: 18 Lis 2017

W zdrowym wnętrzu zdrowy duch – ściany w pokoju dziecięcym

Każdy rodzic chce dla dziecka jak najlepiej. To dotyczy zwłaszcza dbania o jego zdrowie. Odpowiednia dieta i ruch to oczywiście podstawa, ale wiele osób zapomina o niemniej ważnej kwestii: otoczeniu i klimacie. Szczególnie w miejscu, w którym dziecko – a razem z nim my sami – jemy, śpimy, odpoczywamy i po prostu żyjemy – czyli w domu.

18 Lis 2017 S.Z.
11 Urządzamy pokój dziecka - o czym należy pamiętać, by był bezpieczny?
Poprawiony: 07 Lip 2017

Urządzamy pokój dla dziecka. O czym należy pamiętać, by był bezpieczny?

Dla rodziców to tylko jedno niewielkie pomieszczenie, a dla dziecka niemalże cały świat! I jak to w świecie, czekają tam na niego piękne chwile, radosne przygody i... niebezpieczeństwa. Oto zasady, które pozwolą wam wyeliminować wszelkie zagrożenia z pokoju malucha.

07 Lip 2017 S.Z.
12 Taki mały, taki duży może piękny pokój mieć
Poprawiony: 06 Wrz 2015

Taki mały, taki duży może piękny pokój mieć

Dom to dla dziecka najważniejsze miejsce na ziemi, dlatego ważne jest stworzenie mu niepowtarzalnego azylu, w którym poczuje się bezpiecznie i swobodnie.

06 Wrz 2015 S.Z.
13 Jak udekorować pokój dla dziecka?
Poprawiony: 17 Maj 2015

Jak udekorować pokój dla dziecka?

Dzieci rosną, a wraz z upływem lat zmieniają się ich potrzeby i upodobania. Dlatego pokój dziecka jest jednym z najczęściej zmieniających się pomieszczeń w całym mieszkaniu. O tym, jak zaaranżować przestrzeń dla najmłodszych, mówią eksperci Dekoria.pl.

17 Maj 2015 S.Z
14 Urządzamy pokoik dla dziecka
Poprawiony: 15 Lut 2015

Urządzamy pokoik dla dziecka


Wybór dekoracji do pokoju dziecięcego powinien być przemyślany. Nie od dziś przecież wiadomo, że to, czym na co dzień otaczamy dziecko, wpływa na jego rozwój.

15 Lut 2015 S.Z
15 Powrót do szkoły - idealna przestrzeń dla pierwszoklasisty
Poprawiony: 30 Sie 2014

Powrót do szkoły - idealna przestrzeń dla pierwszoklasisty

Początek roku szkolnego wiąże się z dużymi emocjami zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Pociechy rosną, zmieniają się ich gusta i upodobania. Dlatego ważne jest, by stworzyć im warunki dla jak najlepszego rozwoju. Jak urządzić pokój, w którym najmłodsi znajdą miejsce nie tylko na odpoczynek, ale i naukę? - podpowiada Dekoria.pl.

30 Sie 2014 S.Z
16 Nowość! Ściany jak z bajki od Minka Kids
Poprawiony: 29 Cze 2014

Nowość! Ściany jak z bajki od Minka Kids


Moda na tapety przeżywa swój renesans. Tym razem szeroka gama wzorów pozwala zrealizować najskrytsze marzenia maluchów. Minka Kids to nowa marka ekologicznych tapet, która wychodzi naprzeciw najnowszym trendom wnętrzarskim w urządzaniu dziecięcych przestrzeni.

06 Lip 2014 S.Z
17 Pokój nastolatka - wyzwanie dla rodziców
Poprawiony: 10 Cze 2014

Pokój nastolatka – wyzwanie dla rodziców

Każdy rodzic doskonale wie, że dzieci rosną bardzo szybko. Biegający beztrosko po domu brzdąc zaczyna dorastać i stawać się coraz bardziej samodzielnym. W ostatnim czasie proces ten uległ jeszcze większemu przyspieszeniu. Wraz z wiekiem zmieniają się zainteresowania oraz formy aktywności dziecka. Idzie za tym oczywiście konieczność dostosowania jego przestrzeni życiowej do nowych wyzwań.

10 Cze 2014 S.Z
18 Koniec bałaganu w pokoju malucha
Poprawiony: 14 Maj 2014

Koniec z bałaganem w pokoju malucha


Pokój dziecięcy to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Jakie powinno być? Kolorowe, radosne, energetyczne, bezpieczne, stymulujące i... posprzątane.

14 Maj 2014 S.Z
19 Jak z pomysłem urządzić pokój dziecka? - radzi Homebook
Poprawiony: 09 Kwi 2014

Jak z pomysłem urządzić pokój dziecka? - radzi Homebook

Urządzenie dziecięcego pokoju nie jest zadaniem łatwym. Warto zatem zainspirować się pomysłami profesjonalnych architektów i... innych rodziców.

09 Kwi 2014 S.Z
20 Pokój dziecięcy - krok po...kroku
Poprawiony: 17 Mar 2014

Pokój dziecięcy – krok po...korku

Umeblowanie dziecięcego pokoju to spore wyzwanie. Łatwiej będzie mu sprostać, jeśli zaczniemy od wyboru kluczowych elementów wystroju takich, jak podłoga.

17 Mar 2014 S.Z