Sesje coachingowe online - sposób na kwarantannę narodową
Wpisany przez W.P.   
wtorek, 05 stycznia 2021 16:23

Sesje coachingowe online - sposób na kwarantannę narodową

Zajęcia z psychoterapeutą czy coachem mogą być w ostatnim czasie utrudnione. Spotkania na żywo są coraz częściej odwoływane, a my czujemy, że chcemy czegoś więcej. Z pomocą przychodzą sesje coachingowe online - skierowane do kobiet, które chcą poznać swoje zasoby i sposoby dążenia do realizacji celów.

 

Wybieraj tylko to, co dla Ciebie najlepsze - sesje coachingowe online

Jeśli home office oraz spowodowane pandemią zamknięcie w domu sprawia, że poszukujesz coraz to nowych sposobów na rozwój osobisty i chcesz zadbać o własną karierę mimo wszystko - zachęcamy do poznania możliwości, jakie dają sesje coachingowe online.

Rozmowa z coachem przez internet

Wiele kobiet waha się, czy sesje coachingowe online niosą tę samą wartość jak spotkania w cztery oczy, w gabinecie specjalisty. Wszystkie badania wskazują jednak, że odpowiednia osoba po drugiej stronie ekranu gwarantuje taką samą skuteczność, co tradycyjne sesje. Dodatkowym atutem sesji online jest bezpieczeństwo, które jest w obecnym czasie bardzo ważne. W swobodnej atmosferze i własnym, znanym otoczeniu możemy "spotkać się" z osobą, która skutecznie i profesjonalnie przeprowadzi nam przez proces identyfikacji własnych lęków, możliwości, wątpliwości i zasobów.

Zapisz się na sesje coachingowe online

Wygodna i miła forma spotkań terapeutycznych i sesji coachingowych online pozwala na połączenie ze specjalista z każdego miejsca świata. Nie będzie więc powodu (poza brakiem Internetu), który przeszkodzi w odbyciu spotkania. Komfortowa i bardzo łatwo dostępna forma sprawi, że chętniej będziesz uczestniczyć w terapii - nie będziesz miała tracić czasu na dojazdy ani ponosić kosztów transportu. Nawet nieregularny tryb życia Cię nie powstrzyma - indywidualne spotkania oznaczają indywidualny kalendarz, elastycznie dopasowany do Ciebie!

/źródło - /

Poprawiony: wtorek, 05 stycznia 2021 19:33